Máte dotaz k produktu? Napište nám


beUnik Rainbow Yoga Mat

Cena vč. DPH645,00 Kč / ks
Cena bez DPH533,00 Kč / ks
Dostupnost
Skladem > 5 ks

Popis produktu

Měkká podložka na cvičení v barvách duhy a vyobrazení jednotlivých čaker.

Rainbow podložka je nejvyšší kvality a eco friendly - vhodná na jógu, pilates nebo na jakékoliv protahovací či posilovací cvičení.

Tloušťka podložky 6 mm nabízí dostatečné odpružení ve všech cvičebních pozicích a příjemné pohodlí během relaxačních cvičení. Protiskluzná struktura povrchu poskytuje dobrý úchop a bezpečný pocit v různých polohách.

Neobsahuje ftaláty a težké kovy. Materiál TPE (termoplastický elastomer) je moderní látka, která neobsahuje toxické příměsi a i jeho výroba a recyklace je v souladu s ochranou životního prostředí. Podložka je odolná proti vlhkosti. Je vyrobena z měkkého pěnového materiálu o tloušťce 0,6 cm. Snadno se stočí do role a proto se velice snadno přenáší a nezabere moc místa. Podložka má zaoblené rohy. Popruh k nošení je součástí balení.


Hmotnost: 0,9 kg

Rozměry: 180 x 61 cm x 0,6 cm

Materiál: vyrobeno z TPE pěny, bez PVC, AZO, latexu, ftalátů a toxických změkčovadel. 

Čištění:  Doporučujeme čistit jemnými přírodními čističi jógových podložek. Nepoužívejte čistidla vyrobené na bázi alkoholu, protože by to mohlo poškodit povrch podložky. Doporučujeme podložku vždy nechat po cvičení vyschnout rozprostřenou.

Alternativní produkty


Načítám, prosím vydržte...

Používáním našeho webu souhlasíte s používáním cookies ve vašem prohlížeči. Více informací

Souhlasím